Nowy wymiar konstrukcji

Nasza firma to nowy standard w świecie budownictwa. Jesteśmy zespołem doświadczonych inżynierów z Wrocławia, którzy łączą innowacyjne podejście z tradycją, dążąc do osiągnięcia doskonałych rezultatów. 
Postaw na innowacyjne i optymalne rozwiązania dla Twojej konstrukcji. Realizowane przez nas projekty opierają się na nowoczesnych technologiach, dbałości o bezpieczeństwo i efektywności kosztowej. Zaufaj nam i razem stwórzmy niepowtarzalne konstrukcje spełniające Twoje oczekiwania.

COO

Kamil Łaskawiec

W trosce o rozwój sztuki budowlanej oraz satysfakcję Klienta łączymy postępowe, nieszablonowe koncepcje z tradycją i sprawdzonymi rozwiązaniami osiągając najlepsze rezultaty.

CEO

Wiktor Kołodziejczyk

W trosce o rozwój sztuki budowlanej oraz satysfakcję Klienta łączymy postępowe, nieszablonowe koncepcje z tradycją i sprawdzonymi rozwiązaniami osiągając najlepsze rezultaty.

Czas na zmiany

Wyznaczamy nowy standard

W trosce o rozwój sztuki budowlanej oraz satysfakcję Klienta łączymy postępowe, nieszablonowe koncepcje z tradycją i sprawdzonymi rozwiązaniami osiągając najlepsze rezultaty.

rewolucyjne standardy

nowa jakość

Pewny partner

Zaufaj profesjonalistom

Jesteśmy zespołem z Wrocławia, który od lat z pasją realizuje kolejne projekty konstrukcji drewnianych, stalowych i żelbetowych. Z niezwykłą dbałością kształtujemy schematy, systemy i rozwiązania realizujące wszystkie potrzeby Inwestora. Wciąż podnosimy swoje kwalifikacje w zakresie projektowania, oprogramowania i zarządzania, co pozwala nam na tworzenie i realizację projektów najwyższej jakości.

Bezpieczeństwo i stabilność budowli to dla nas priorytet, dlatego modele konstrukcji tworzymy w nowoczesnych programach obliczeniowych korzystając z doświadczenia nabytego przy realizacji licznych projektów.

innowacyjność

doświadczenie

FINANSE POD KONTROLĄ

Zoptymalizuj koszty inwestycji

W trakcie kształtowania konstrukcji uwzględniamy finanse Inwestora, jak również łatwość wykonania i niezawodność.

Gwarantujemy przy tym efektywność zaproponowanych rozwiązań oraz optymalizację kosztów, istotną zarówno dla Inwestora, jak i Wykonawcy.

opłacalność

pewna inwestycja

NEW STRUCTURE - NEW THINKING

Nowe podejście do projektowania

Podczas projektowania przyświecają nam chęć stworzenia bezpiecznej, niepowtarzalnej konstrukcji, zadowolenie Inwestora, a także ostateczny efekt wizualny bryły.

Nie do przecenienia pozostaje wpływ rozwoju nauki na udoskonalenie procesu projektowego, sprawne wykonawstwo i bezusterkowe użytkowanie. Wykorzystujemy możliwości, które daje nam nowoczesna technologia.

Jednocześnie ogromnym szacunkiem darzymy dorobek inżynierów budownictwa oraz założenia budownictwa tradycyjnego - jego niekwestionowane zalety, sprawdzone metody, niezawodne systemy oraz pewne, standardowe i popularne wykonawczo rozwiązania.

bezpieczeństwo

niezwykła dbałość

Nasze wartości

Filary naszej działalności

Wszystkie nasze działania są ukierunkowane
i zorganizowane w oparciu o kompleksową koncepcję, opartą na pięciu głównych filarach. Te filary stanowią fundament naszej strategii i wizji, kierując naszymi wysiłkami w sposób spójny
i efektywny.

Dowiedz się więcej
01

Pasja

Niezmiennie odkrywamy piękno harmonii wytrzymałości konstrukcji z wizją architekta.

02

Zaangażowanie

Naszym priorytetem są regularne spotkania i wsparcie Klienta w procesie inwestycyjnym.

03

Unikalność

Projektujemy nieszablonowo, doceniając wyjątkowość każdej budowli.

04

Niezawodność

Nowoczesne oprogramowanie i doświadczenie zespołu to nasza recepta na bezpieczną konstrukcję.

05

Optymalizacja

Analizujemy proponowane rozwiązania pod kątem budżetu i czasu, pamiętając o funkcjonalności i bezpieczeństwie.

co nas wyróżnia

Redefiniujemy budownictwo

Nasze zaangażowanie w innowacje napędza nas do ciągłego kwestionowania konwencjonalnych metodologii. Przekształcamy projekty w rzeczywistość. Co więcej, nasze zaangażowanie w efektywność energetyczną zapewnia zrównoważone budynki, które przetrwają pokolenia.